Przeskocz do treści

Świetny garaż

Dzisiaj większość z was marzy o własnym garażu, w którym będziemy mieli okazję trzymać swoje auto. Inwestycja w garaż, to nie tylko komfort polegająca na tym, że w bardzo zimne ranki nie trzeba skrobać szyb, albo odśnieżać leżącego na pojeździe śniegu. Garaż zapewnia znacznie korzystniejsze sposobności, tego typu jak:

  • trzymanie pojazdu w garażu zapobiega jego narażaniu na czynniki atmosferyczne, a więc będzie chronione przed kaprysami aury i żaden niszczycielski grad nie zniszczy twojego samochodu.
  • odizolowanie samochodu od promieni słonecznych powoduje, że lakier nie ulega zniszczeniu
    dobre czynności obsługowe w danym garażu możemy zrobić sami.
  • A więc ewidentnie oszczędzamy pieniądze posiadając garaż. Przecież zadbane, garażowane auto sprzedamy znacznie drożej niż takie stojące pod chmurką, a więc realnie zostanie tobie większa gotówka w kieszeni. Do tego jeżeli część czynności obsługowych i część drobnych napraw przyszykujemy samemu, taka nasza kieszeń z gotówką rozciągnie się znacznie. Ale żeby garaż był wyjątkowy trzeba wyposażyć go w okna, w jakich montujemy rolety. Bardzo ułatwiającym życie „wynalazkiem” są jednocześnie bramy garażowe.

Garaż wpasowany w bryłę domu

To bardzo dobre rozwiązanie. Czasem tego rodzaju garaż możemy stosować jako taras. Jego dach służy za podłogę, a na ścianach domu montujemy markizy i mamy niedrogi i prędko wykonany taras. Trzeba tak zaprojektować dom jednorodzinny, by pomieszczenia sąsiadujące z naszym „garażowym” tarasem miały okna wychodzące na ten wasz taras. Oczywiście w danych oknach należy montować żaluzje albo popularne w ostatnim czasie plisy. Wachlarz możliwości jest ogromny i wiele zależy od naszej inwencji twórczej. Oczywiście nie musimy wymyślać wszystkiego od podstaw.

Mamy okazje przecież czerpać inspirację z przygotowanych projektów. Jako wzorzec może wam posłużyć jakiś już gotowy garaż. Więc jeżeli ktoś planuje budowę domu, lub dobudowę garażu do już istniejącego domu, trzeba, żeby pojeździł trochę po różnych miastach i porozglądał się po posesjach. Kto wie, może przejeżdżając przez Szczecin czy Gdańsk, zobaczymy rozwiązanie, jakie nas zainspiruje.

Sprawdzona firma ma w ofercie:
plisy Szczecin województwo zachodniopomorskie. Firma lider w handlu żaluzji, rolet, plisów.

7 myśli na “Świetny garaż

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *