Przeskocz do treści

Wygodna tunika powinna mieć odpowiednie rozmiary

Jest to warunek niezbędny – tunika nie ma prawa ani opinać, ani zwisać z sylwetki żadnej osoby. Tuniki oraz sukienki dresowe są bardzo modne i robią furorę w całej Europie. Można je kupić w kolorach szarym, niebieskim, bordowym, granatowym i czarnym. Ich ceny oscylują wokół 100-150 złotych. Tuniki są wygodne i modne – nadają się do pracy, na zakupy, można spędzać w nich czas wolny. Fanki sportu mogą także uprawiać sport w takich tunikach. Na pewno jest to znakomity pomysł i wspaniałe rozwiązanie. Każda pani powinna mieć w szafie przynajmniej jedną tego rodzaju tunikę. Dzięki niej każda pani poczuje się wygodnie i komfortowo.

Kiedy nie nosimy tuniki dresowej?

Dresowa tunika nie nadaje się do kościoła, na przyjęcie, bal, eleganckie wyjście. Ona jest ubraniem odpowiednim na niezobowiązujące popołudnia lub czas w gronie rodziny czy przyjaciół. Takie ubranie można nosić wtedy, gdy nie mamy zaplanowanego służbowego spotkania czy rozmowy z szefem. Nie jest to ubranie eleganckie, należy do odzieży typu casual, jednak potrzebnej na co dzień każdej osobie.

oryginalna-ozdobna-tunika

Odzież elegancką trzeba mieć w szafie, jednak dresowa tunika na pewno przyda się każdej pani, niezależnie od jej wieku. Do takiej tuniki można nosić spodnie, spódnicę lub krótkie spodenki. Stylizację można stworzyć samodzielnie lub poprosić o nią projektantkę. Do tego rodzaju tuniki nie nosi się biżuterii i można zrezygnować z zakładania apaszek, szali oraz wielkich kolii.

Tunika dresowa ma charakter prosty i nieco sportowy. Należy dobrać sportowe, półsportowe lub klasyczne obuwie. Nie nosi się obuwia n szpilach czy innych obcasach. Tunika dresowa wymaga prostego stylu, ponieważ tylko wtedy każda z osób ucieszy się tunikami oraz innymi dodatkami.

16 myśli na “Wygodna tunika powinna mieć odpowiednie rozmiary

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *