Przeskocz do treści

Zdejmowanie klątw oraz uroków

Klątwa, to niekorzystna energia magiczna przesłana do adresata w trakcie stosownego rytuału magicznego. Polega on na tym, iż człowiek komuś niedobrze życzy i ta fatalnie życząca osoba bądź wynajęty przez nią fachowiec wymawia w odpowiednim rytuale magicznym jej typ, długość występowania, kogo on obowiązuje i jakiej płaszczyzny życia. Samoistna próba odczynianie klątw i uroków, słowem odciążenia się od tego gatunku energii wynikających z klątw, spełniona przez niewtajemniczoną osobę, jest niewskazana, bowiem tego rodzaju postępowanie może dać zwiększenie się wykonania klątwy i uszczerbek na zdrowiu.

Czy magia miłosna jest stosownym ratunkiem na zdobycie czyjejś miłości?

Po magię miłosną zaglądają przeważnie osoby, które odnalazły się na powszechnym życiowym zakręcie i stoją w obliczu zerwania z towarzyszem lub przypuszczają, że współmałżonek odsuwa się od nich i potrzebują zatrzymać go za wszelką cenę. I tak odpowiednio można wyraziście uszczegółowić magię miłosną – jako strategia na zdobycie czyjejś miłości, na powrót partnera, na złapanie go przy sobie za każdą cenę. Czy urok magia miłosna jest pewnym sposobem na zdobycie czyjejś miłości? To pozyskanie czyjejś miłości na siłę, to ujęcie kogoś przy sobie na siłę, to utworzenie czegoś sztucznego, co dalekie jest od miłości a przypomina bardziej uzależnienie drugiego człowieka. Na siłę, przeciw jego woli. A gdy go nie zdobędziemy, potrzeba pozwolić, żeby ta osoba odeszła. Na nas także gdzieś oczekuje i mocna miłość, która się nie zakończy, i typowe szczęście, które będzie nadziemskie w swój samoistny sposób i do którego nie będziemy potrzebowali żadnego rytuału ewentualnie zaklęcia.

Najintensywniejszy czar sercowy - czarna magia

W naszym życiu powstają różne niepozytywne wydarzenia: dziwne przypadki okoliczności, sprawy, w których ciągle ponosimy krzywdy, także materialne jak i niematerialne, przeczucie, iż przez lata żyjesz w sytuacji bez wyjścia, znajdujesz się w zamkniętym kręgu przejść, wszelkie dążenia spełzają na niczym, szukasz miłości i stale zyskujesz zawodu. Bywa, że całe lata istniejemy w takim stanie, wierząc, że tak ma być. Przypuszczalnie jesteśmy pod czarem czarnej magii. Magia, to sterowanie energią w różnorodnych celach. Jedynie cele mogą być różnorodne i rodzaj wykorzystania energii. Traktuje się więc, iż jeśli ktoś ma niegodne cele i manewruje energią bez wiedzy i akceptacji osób trzecich, jest to czarna magia. Czarna magia miłosna to nie jedynie zręczność szkodzenia innym ludziom, jednak cyklicznie praca psychoterapeutyczna, samoanaliza siebie i swoich postaw. Ocena, która nieraz umożliwia na rozpoznanie, dlaczego nienawidzę tej osoby, czemu wolę jej zaszkodzić, czy mam takie pozwolenie, co z tego wystąpi dla mnie i dla pozostałych? Faktyczne próbowanie magii, to sztuka rozrostu na każdej możliwej platformie etycznej oraz moralnej też, która na tyle rozbudowuje świadomość siebie, świata, doświadczeń, iż niepotrzebne są każde czynienia fizyczne, wystarczy zgromadzona myśl.

Ciekawa www urok magia miłosna ezopark.com zapraszamy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *